Pravidla, obchodní a organizační podmínky

Pravidla, obchodní a organizační podmínky
BURZA HEULOS JIHLAVA

(dále jen “burza”)


TERMÍN A MÍSTO KONÁNÍ

 Amfiteátr Heulos, JIHLAVA, 586 01 – Březinovy sady, Kraj Vysočina, D1 EXIT 112
MAPA: https://goo.gl/maps/xHejizpbapaDXgpY9
ČAS KONÁNÍ: 7:00 – 12.00 hod. Vstup pro návštěvníky se otevře v 7:00 hod.
PARKOVÁNÍ: Zdarma na místech vyhrazených k parkování před hlavním vstupní branou. Příjezd z ulice Na Stoupách směr Amfiteátr Heulos. Dále na místech a okolních ulicích, dle dopravního značení.
VSTUPNÉ NÁVŠTĚVNÍCI (NÁKUPČÍ): 50 Kč/osoba, děti do 6 let zdarma
POPLATEK PRODEJCI: od 200 Kč, viz. níže


CO JE BURZA HEULOS JIHLAVA?

Burza, bleší veletrh poblíž centra krajského města Jihlava. Původní a jediná myšlenka akce je dát druhou šanci použitým věcem, přebytkům z domácnosti, starožitnostem, sběratelským a raritním věcem. Na akci je tudíž zakázán prodej výhradně komerčního zboží. Prodej nových věcí je nutné konzultovat dopředu s pořadateli a jeho prodej může být na akci zamítnut.
Na burze není dovoleno prodávat: živá zvířata, zbraně a střelivo, jedy, léky, návykové – omamné látky, chemicky nebezpečné látky, finanční produkty, služby, potraviny bez udání původu (dovoleno naopak plody ze zahrádky atd.), zboží podporující rasistické, nenávistné nebo politické smýšlení. Výčet není kompletní, pořadatel si vyhrazuje právo na neposkytnutí místa prodávajícímu či vykázání v den konání akce a to bez možnosti odvolání a udání důvodu.


CHCI PŘIJET NA BURZU JAKO PRODEJCE

Prodejci mohou přijíždět od 6:00 hod. (není možné na místě nocovat před ani po akci) a místo musí opustit do 13:00 hod. Vstup pro návštěvníky se otevře v 7:00 hod. Před registrací si důkladně přečtěte veškeré zde uvedené podmínky. Odesláním registrace automaticky dáváte souhlas.

a) REGISTRACE PŘEDEM Prodejci se mohou registrovat písemně předem přes registrační formulář na odkazu níže, po jehož vyplnění a uhrazení předem na účet (platební pokyny přijdou na e-mail), tak vzniká nárok na rezervované prodejní místo ve vybraném datu konání. Pouhé vyplnění formuláře bez úhrady na účet není platnou rezervací místa. Pokud se prodejce na místo nedostaví, nemá nárok na vrácení poplatku za místo.
REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ ZDE: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSew3QBNJYKGao6-ET3erBPXW8xE5XemJooXyEmlYpuPzVaJPQ/viewform

Pokyny k platbě vám budou zaslány na váš e-mail po vyplnění tohoto formuláře! Jsou zpracovávány ručně a budou vám odeslány do 3 pracovních dnů.

b)
PŘÍJEZD BEZ REGISTRACE PŘEDEM Prodejci mohou přijet ráno od 6:00 v den konání burzy a zaplatit poplatek na místě. Je to však bez garance prodejního místa a přednost mají registrovaní prodejci, proto doporučujeme registraci. Viz. výše.

Přijeďte! Těšíme se na vás a rádi vás uvidíme.

Pořadatelé prodávajícím poskytují pouze zázemí. Všechny právní a obchodní vztahy vznikají nezávisle na pořadateli mezi prodávajícím a kupujícím. Zboží si prodejci vystaví, dle svých možností vedle svého vozu = na vlastních stolech / dekách / plachtách apod.


CENÍK – PRODEJCI

CENA ZA PRODEJNÍ PROSTOR 4 x 2 m včetně parkování auta v těsné blízkosti je 200 Kč, každých dalších + 2 m délky je + 100 Kč (6 x 2 m 300 Kč, 8 x 2 m 400 Kč, … viz. registrační formulář)

Vstupné pro další osoby ve vozidle je stejné jako pro návštěvníky 50 Kč/osoba


ZMĚNA VYHRAZENA – ZRUŠENÍ KONÁNÍ BURZY

Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu a zrušení termínu burzy (nepřízeň počasí, zásah vyšší moci apod.). V případě zrušení burzy bude prodejcům vrácen poplatek za místo, stejnou formou, kterou byl zaplacen (na účet, v hotovosti).

Pořadatel akce: FAJRO z.s., Žejdlicova 1231, 588 13 Polná, IČ 27038041, Neplátce DPH

Změna vyhrazena. Pravidla určuje pořadatel!